"RZEPECKI" Osprzęt Żeglarski, SŁAWOMIR RZEPECKI

 
 

to firma, która kontynuuje działalność firmy rodzinnej założonej przez mojego Ojca - Czesława Rzepeckiego w 1985 roku – pod nazwą Ślusarstwo Produkcyjne Czesław Rzepecki z siedzibą w Warszawie.

 
 

*

 
 

W pierwszej dekadzie swojej działalności firma specjalizowała się w produkcji sprzętu wędkarskiego. Następne lata przyniosły przejście na bardziej specjalistyczny asortyment produkcji. I tak od roku 1995 firma rozpoczęła produkcje osprzętu do łódek i jachtów, którą do dnia dzisiejszego z powodzeniem kontynuuje przy zwiększającej się stale liczbie kontrahentów.

 
 

*

 
 

Nasze wyroby cieszą się dużym uznaniem wśród naszych kontrahentów, co związane jest nie tylko z wysoką jakością wytwarzanych przez naszą firmę wyrobów, ale również z możliwością realizacji indywidualnych zamówień. W dowód uznania jakości naszych produktów firma została w roku 2003 wyróżniona nagrodą miesięcznika „Żagle” im. Jerzego Fijki w kategorii "Osprzęt i wyposażenie"  na targach JACHTY EUROPY 2003 w Warszawie.

 
 

*

 
 

Pragnę Państwa zapewnić, iż mio zmiany osoby kierującej firmą, nadal pozostanie ona bardzo dobrym partnerem zarówno dla sklepów, hurtowni jak i bezpośrednio dla producentów łodzi i jachtów, dlatego serdecznie zapraszam do współpracy.

 SŁAWOMIR RZEPECKI